Dziś w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się Gala Mistrzów – uroczystość honorująca uczniów osiągających najwyższe wyniki w konkursach, olimpiadach i zawodach oraz nauczycieli, którzy wspierają ich w drodze do sukcesu.
Z ogromną dumą informujemy, że w gronie wyróżnionych przez władze Sosnowca znaleźli się również uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele – mentorzy i opiekunowie laureatów oraz finalistów konkursów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Wasza wiedza, talent, systematyczna praca i zaangażowanie są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Szczególne słowa uznania kierujemy do nauczycieli, którzy inspirują, motywują i wspierają uczniów w rozwijaniu ich pasji oraz osiąganiu ambitnych celów.
Wyróżnieni uczniowie:
- Mateusz Sankowski
- Jakub Gajda
- Karol Deja
- Szymon Grabowski
- Róża Lewandowska
- Aleksander Pucia
- Matylda Kowalczyk
- Hubert Matyja
- Maciej Rak
- Franciszek Taczkowski
- Julian Szymko
- Maja Myalska
- Marta Mańczyk
- Klara Sobala
- Michalina Tambor
- Bruno Fusiński
- Dominika Gryglik
- Dymitr Olejniczak
- Lena Rek
- Maciej Sudomierski
- Mikołaj Kordys
- Zofia Kordas
- Jan Paśnik
Wyróżnieni nauczyciele:️
- Adam Michno️
- Magdalena Muszyńska️
- Anita Bałdys️
- Aneta Duda-Spandel️
- Olga Mika️
- Ewa Jagieła️
- Agnieszka Bednarczyk️
- Barbara Ślefarska️
- Ewa Słabowska-Imiolczyk️
- Anna Madeksza️
- Aneta Miodek
Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej satysfakcji z rozwijania talentów oraz realizacji marzeń!
Jesteśmy z Was dumni!